Hakkımızda

Biz Kimiz?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, Bilim ve Sanat Merkezleri içerisinde eğitim alacak üstün yetenekli öğrencilerin tespit edilebilmesi amacıyla her yıl iki aşamadan oluşan sınav düzenlenmektedir. İlkokul birinci, ikinci ve üçüncü sınıf öğrencileri için hazırlanan sınavlarda; zihinsel, müzik ve resim alanlarında yeteneği olanlar keşfedilir.

Yola çıktığımız 1996 yılından bu yana teknolojik çalışmalarımızdan da güç olarak, eğitim alanındaki yerimizi sağlamlaştırarak ilerlemeye devam etmekteyiz. Genç, dinamik ve yenilikçi kadromuzu deneyimli ve alanında uzman eğitimcilerimizle bir araya gelerek, eğitim sektörüne yön veriyoruz.

Karmaşık sorunlara pratik ve bir o kadar da kolay çözümler sunmak amacıyla çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Öğrencilerin sınavlara hazırlanmasında onların yanında yer alırken, Bilsem sınavlarına hazırlanmayı çok daha eğlenceli bir hale getiriyoruz.


BİLSEM Sınavlarına Hazırlıkta Türkiye'nin En İyisi

Çocukların sahip oldukları gerçek potansiyelin farkında olarak, bunu en iyi şekilde yansıtabilmelerini hedeflemekteyiz. Bilsem sınavlarına yönelik hazırladığımız içerikler ve gelişim odaklı çalışmalarımızla öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

  • MEB BİLSEM müfredatına tam uyumlu.
  • Olimpiyatlara hazırlıkta yardımcı.
  • Binlerce orijinal soru.
İletişime Geç!