0
 • Alışveriş Sepetiniz Boş

  Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok

0
 • Alışveriş Sepetiniz Boş

  Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok

Anahtar kelimenizi girin

Türkiye Geneli Zeka Oyunları ve BİLSEM Deneme Sınavı

İlkokul öğrencilerinin sahip oldukları yetenekleri keşfetmelerinde ve yeni hobiler edinmelerinde yol gösterecek online Türkiye Geneli Zeka Oyunları ve BİLSEM Deneme Sınavı için başvurular başladı!

Türkiye Geneli Zeka Oyunları ve BİLSEM Deneme Sınavı

Online BİLSEM Sınavı Amacı

MebBilsem erken yaşta eğitimin, çocuk gelişimine olan katkısının bilinciyle; ne istediğini bilen, yeteneklerinin farkında ve düşüncelerini ifade edebilen bireyler olarak yetişmelerini hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda gerçekleştireceğimiz Zeka Oyunları ve BİLSEM Deneme Sınavı ile tüm Türkiye’deki çocukların kendilerini keşfetmelerine yardımcı oluyoruz.

Farklı zeka türleri dikkate alınarak hazırlanan online BİLSEM sınavı, hem BİLSEM sınavlarına hazırlanan öğrenciler için bir prova niteliği olması hem de öğrencilerin sahip oldukları ve geliştirmeleri gereken yetenekleri görmeleri açısından önem taşımaktadır.

Sınav Hakkında

 • Asıl hedefi çocukların içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmak olan Zeka Oyunları ve BİLSEM Deneme Sınavı, ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 • Türkiye geneli yapılacak sınava, ilkokul düzeyindeki 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri başvurabilecektir.
 • Sınav tarihi 15 Şubat 2021 olup, tarihle ilgili olası değişiklikler bildirilecektir.
 • Sınava son başvuru tarihi 12 Şubat 2021’dir.
 • Sınava hazırlık sırasında BİLSEM örnek soruları dikkate alınmalıdır.
Türkiye Geneli Zeka Oyunları ve BİLSEM Deneme Sınavı için başvurular başladı!

Sürpriz Hediyeler

MebBilsem çocukları zeka gelişimi açısından desteklerken, onlarla mutluluğu da paylaşıyor. Online BİLSEM Deneme Sınavı sonuçları sonrasında, dereceye giren ilk 10 çocuğa BİLSEM üyeliği ve çikolata sepeti hediye ediyor!

Çocukların zekalarını aktif tutmalarını sağlayan zeka oyunları, hem sosyal hem de akademik anlamda gelişmelerini desteklemektedir. MebBilsem içerikleri, öğrencileri BİLSEM sınavlarına hazırlarken aynı zamanda zeka ve kişisel gelişimleri açısından da yol gösterici olmaktadır.

Görüşmeyi Başlat